Herrarmbandsur Citizen

Herrarmbandsur Citizen
Herrarmbandsur Citizen
Herrarmbandsur Citizen
Herrarmbandsur Citizen
Herrarmbandsur Citizen
Herrarmbandsur Citizen

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HERRARMBANDSUR, Citizen, 1970-tal, "Bullhead", automatiskt urverk, dag och datum, kronograf, stålboett, originallänk, ref: 8110, boett nr: 4-901053Y, 3112533, 67-9011, diameter 38 mm

Repigt glas, boett med slitage

269616

2014-10-10