Makode Linde litografi

Makode Linde litografi
Makode Linde litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LINDE, Makode (samtida): Figur, signerad och numrerad Makode 50/65, färglitografi, 32x26 cm, oramad

269632

2014-10-15