Klubbat för:
3 000 SEK
6 000 SEK
BONAD, del av, Småland, Sunnerboskolan 1800-talets början, visar bl.a . Kristi födelse, målad på väv, 66 x 215 cm
Slitage, uppfodrad på duk, spännram
269640
2014-10-10