Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BERGÈRE, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, skuren dekor, förgylld, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage, lösa kantband
269658
2014-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här