Stolar Louis XVI-stil
2014-10-10
269659
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STOLAR, 1 par, 1800-talets slut, Louis XVI-stil, förgyllda, skuren dekor, stoppade sitsar och ryggar, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage