Salvador Dali färgetsning
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
DALI, Salvador (1904-1989): Komposition, färgetsning, signerad Dali, 97/125, 39x26 cm
Kuntoraportti
269691
Päivämäärä:
2014-10-15