Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, för 8 ljus, 18/1900-tal, förgyllt trä, höjd 52 cm
Proveniens: Kalmar slott

slitage

269707

2014-10-10