M Pyk litografi
2014-10-19
269713
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, bladstorlek 75x52 cm, oramad