Jockum Nordström litografi

Jockum Nordström litografi
Jockum Nordström litografi
Jockum Nordström litografi
Jockum Nordström litografi

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Every neighbour is a customer", signerad och numrerad Jockum, 250 ex, färglitografi, 61x84 cm, oramad

269717

2014-10-19