Roland Svensson akvarell

Roland Svensson akvarell
Roland Svensson akvarell
Roland Svensson akvarell
Roland Svensson akvarell

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Runstenen", krita och akvarell på papper, signerad Roland S, 13x14,5 cm

Gulnad

269782

2014-10-16