Uno Vallman oljemålning
2014-10-16
269785
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VALLMAN, Uno (1913-2004): Bylandskap, signerad och daterad Uno Vallman 47, olja på duk, 42x56 cm