Ulf Wahlberg kolorerad litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WAHLBERG, Ulf (född 1938): Abstrakt komposition, signerad och daterad Ulf W -88, handkolorerad färglitgorafi, 39x51 cm

269791

2014-10-16