Ljusstakar i mässing

Ljusstakar i mässing
Ljusstakar i mässing
Ljusstakar i mässing
Ljusstakar i mässing

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, 8 st, 1900-tal, mässing, mestadels Ystad metall, varav 1 par Skultuna, delvis färgade ljusmanschetter i glas, höjd ca 12-22 cm

Bruksslitage

269792

2014-10-11