Gunnar Zetterström oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): "Grisslehamn", signerad och daterad G Zetterström Grisslehamn 1958, olja på duk, 46x55 cm

269806

2014-10-16