Ollle Olsson Hagalund färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLSSON HAGALUND, Olle (1904-72): Frälsningsarmen, signerad och daterad Olle Olsson Hagalund -51, 140/360, färglitografi, 43x53,5 cm

Gulnat

269808

2014-10-16