Ivar Morsing olja

Ivar Morsing olja
Ivar Morsing olja
Ivar Morsing olja
Ivar Morsing olja

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MORSING, Ivar (1919-2009): Om hösten, signerad I. Morsing, olja på pannå, 34x35 cm

269810

2014-10-16