Utställningsaffischer Nationalmuseum

Klubbat för:

500 SEK

1 000 SEK

UTSTÄLLNINGSAFFISCHER, 11 st, 1900-talets senare del, bl a tre olika Danskt 50-tal Nationalmuseum 1981 samt Bauhaus Weimar 1919-1925 Nationalmuseum
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Hanteringsslitage, en med reva i hörnet.

269816

2014-10-16