Anders Altzar oljemålning
2014-10-16
269817
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALTZAR, Anders (1886-1939): Dalagård, signerad Altzar, olja på duk, 48x73 cm