Vaser Nils Emil Lundström Rörstrand
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VASER, 2 st, porslin, jugend, 1900-talets första hälft, Nils Emil Lundström, Rörstrand, monogramsignerade NL, delvis reliefdekor i underglasyrfärgerna rosa, grönt, blått, höjd ca 11-20 cm
Smärre glasyrdefekter
269818
2014-10-11