Handspegel Nils Fougstedt

Handspegel Nils Fougstedt
Handspegel Nils Fougstedt
Handspegel Nils Fougstedt
Handspegel Nils Fougstedt

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HANDSPEGEL, tenn, formgiven 1929, Nils Fougstedt för Svenskt Tenn, monogramsignerad NF, baksidan med reilifdekor av sittande pan, fasettslipat spegelglas, längd 22 cm

Bruksslitage

269821

2014-10-11