Bokskåp

Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BOKSKÅP, 4 del , "Sekreterarmöbel" Carl Malmsten, Åtvidaberg, formgiven 1928, stämplad "Åtvidaberg", bonad björk, total höjd ca 196, 86x29 cm

Bruksslitage, ytskada

269822

2014-10-11