Ritningar konstruktion 1800-tal
2014-10-11
269833
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KONSTRUKTIONSRITNINGAR, 13 st, 1800-tal, ramade, ca 43x31 cm
Ej examinerade ur ram. Fuktfläckar, pappersskador.