Malmkrona 1900-tal

Malmkrona 1900-tal
Malmkrona 1900-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSKRONA, 1900-tal, sk Malmkrona, 8 ljusarmar, elektriska ljusatrapper, dekor med motiv av dubbelörn, höjd ca 73 cm

Slitage

269845

2014-10-11