Takkrona rokokostil

Takkrona rokokostil
Takkrona rokokostil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKKRONA, 8-armad, 1900-talets första hälft, rokokostil, skuret trä, förgylld, höjd ca 77 cm

269852

2014-10-11