Satsbord 1940-tal

Satsbord 1940-tal
Satsbord 1940-tal
Satsbord 1940-tal
Satsbord 1940-tal
Satsbord 1940-tal
Satsbord 1940-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

1 500 SEK

SATSBORD, 3 dlr, 1940-tal, stomme i björk, skivor i råglas, höjd ca 55, 47x40 cm

Ytskador

269858

2014-10-11