Stolar Ambassadör

Stolar Ambassadör
Stolar Ambassadör
Stolar Ambassadör
Stolar Ambassadör
Stolar Ambassadör
Stolar Ambassadör
Stolar Ambassadör
Stolar Ambassadör
Stolar Ambassadör
Stolar Ambassadör
Stolar Ambassadör
Stolar Ambassadör

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, Carl Malmsten, "Ambassadör", formgivna 1968, teak, klädda sitsar i ljus textil, sitthöjd ca 46 cm

Ytskador, bruksslitage, klädsel med fläckar

269866

2014-10-11