Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD med kantsarg, 1900-talets andra hälft, mahognyfanér, profilerade ben, avslut med mässingshylsor, höjd 59, 114x92 cm
Ytskador
269873
2014-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här