Jacob Willemsz I de Wet olja på pannå

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

WILLEMSZ I DE WET, Jacob (Haarlem ca 1610-ca 1675): Flora kröner Diana, olja på pannå, 75,5x111 cm

Retuscher, lagningar

269876

2014-10-27