Helge Lindén oljemålning

Helge Lindén oljemålning
Helge Lindén oljemålning
Helge Lindén oljemålning
Helge Lindén oljemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LINDÉN, Helge (1897-1961): Kvinnostudie, signerad Linden, olja på pannå, 46x38 cm

269911

2014-10-17