Astri Taube serigrafier

Astri Taube serigrafier
Astri Taube serigrafier
Astri Taube serigrafier
Astri Taube serigrafier
Astri Taube serigrafier
Astri Taube serigrafier

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TAUBE, Astri och Evert: (7) Landskap, signerade Astri Bergman-Taube, serigrafier, texter av Evert Taube, varierande mått, ramade,
PROVENIENS: H.Bergstens Konstförlag AB, Hans Bergsten.

Fläckar, gulnader

269934

2014-10-18