Skåp i barockstil
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅP, 1800-talets slut, ek, barockstil, stämplat "C E Jonsson snickare 14 Besvärsgatan Stockholm 1884", höjd 152, 45x74 cm, nyckel finns
Proveniens: Familjen Gibson på Jonsereds herrgård
Ytskador, dekorelement med skadat ansikte, spricka
269935
2014-10-11