Skåp i barockstil

Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅP, 1800-talets slut, ek, barockstil, stämplat "C E Jonsson snickare 14 Besvärsgatan Stockholm 1884", höjd 152, 45x74 cm, nyckel finns
Proveniens: Familjen Gibson på Jonsereds herrgård

Ytskador, dekorelement med skadat ansikte, spricka

269935

2014-10-11