Acke Åslund blyerts

Acke Åslund blyerts
Acke Åslund blyerts
Acke Åslund blyerts
Acke Åslund blyerts

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ÅSLUND, Acke (1881-1958): Man med hästar, monogramsignerad och daterad AÅ 19 ? blyerts, 9x14,5 cm

Kuntoraportti

269974

Päivämäärä:

2014-10-16