Flickdocka 1920-30-tal

Flickdocka 1920-30-tal
Flickdocka 1920-30-tal
Flickdocka 1920-30-tal
Flickdocka 1920-30-tal
Flickdocka 1920-30-tal
Flickdocka 1920-30-tal
Flickdocka 1920-30-tal
Flickdocka 1920-30-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLICKDOCKA, 1920-30-tal, "Lenci-typ", helt i stoppat tyg och filt, målade anletsdrag, med ögon tittande till höger, längd ca 43 cm , diverse kläder i varierande storlekar medföljer

Brusslitage

269975

2014-10-12