Peder Duke oljemålning

Peder Duke oljemålning
Peder Duke oljemålning

Såld för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

DUKE, Peder (1938-2003): "Skymning", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 1977, olja på duk, 110x131 cm
Proveniens:
Birgitta Crafoords samling

269980

2014-11-13