Böcker om kulturhistoria mm från Salnecke

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖCKER, mest historia, kulturhistoria tidigt 1900-tal, flertalet i fina band
Proveniens: Salnecke slott, Uppland

Varierande skick, några nötta band

270008

2014-10-13