Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÖCKER, mest historia, kulturhistoria tidigt 1900-tal, flertalet i fina band
Proveniens: Salnecke slott, Uppland
Varierande skick, några nötta band
270008
2014-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här