Samling äldre litteratur

Samling äldre litteratur
Samling äldre litteratur
Samling äldre litteratur
Samling äldre litteratur
Samling äldre litteratur
Samling äldre litteratur

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÄLDRE BÖCKER, mest 1700-1800tal, bl.a. skönlitteratur, teologi
Proveniens: Salnecke slott, Uppland

Defekta böcker, skador

270012

2014-10-13