Ivan Arosenius blandteknik

Ivan Arosenius blandteknik
Ivan Arosenius blandteknik
Ivan Arosenius blandteknik
Ivan Arosenius blandteknik

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

AROSENIUS, Ivar (1878-1909): "Skymningslandskap", blandteknik, signerad och daterad IA-01, 22x28,5 cm

270018

2014-10-12