Christer Hägg akvarell

Christer Hägg akvarell
Christer Hägg akvarell
Christer Hägg akvarell
Christer Hägg akvarell

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CHRISTER HÄGG, Christer (född 1939): Båtar vid Södermalm, signerad C. Hägg, akvarell, 20x31,5 cm

270019

2014-10-12