Gustav Rudberg mappar "Spanska bilder"

Gustav Rudberg  mappar
Gustav Rudberg  mappar
Gustav Rudberg  mappar
Gustav Rudberg  mappar
Gustav Rudberg  mappar
Gustav Rudberg  mappar
Gustav Rudberg  mappar
Gustav Rudberg  mappar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RUDBERG, Gustav (1915-2001): Mappar 3 st: "Spanska bilder", signerade Gustav Rudberg, numrerade, HC, 18 st färglitografier, 47x63 resp 47x63 cm
Skador: Gulnader

270026

2014-10-18