Silverföremål

Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

SKRIN, BARNSKALLRA, FAT, KOPPAR, SERVETTRINGAR, SOCKERTÅNG, OLJELAMPA, mm. 1900-tal, bl a Egypten, silver(olika silverhalt), delvis infattade mynt, total vikt exklusive skrin och skallra med delvis oädla delar, ca 1000 g

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage, delvis med smärre bucklor

270032

2014-10-14