Bänk
Valmis
2014-10-13
270062
| Korkein tarjous | 3 600 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
BÄNK, klädd med röd plysch, längd 170, djup ca 30, sitthöjd 50 cm, Proveniens: Ängby Slott
Slitage, skador