Bänk

Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄNK, klädd med röd plysch, längd 170, djup ca 30, sitthöjd 50 cm, Proveniens: Ängby Slott

Slitage, skador

270062

2014-10-13