Fickur 18 k guld Omega
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FICKUR, 18 k guld, Omega, 1910/20-tal, innerboett i 18 k guld, breguetspiral, emaljtavla med arabiska siffror, verk nr: 5188908, boett nr: 5600402, diameter 50 mm, total vikt ca 91 g
Ej funktionstestad, boett med skador
270064
2014-10-16