Fickur 18 k guld Omega

Fickur 18 k guld Omega
Fickur 18 k guld Omega
Fickur 18 k guld Omega
Fickur 18 k guld Omega

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FICKUR, 18 k guld, Omega, 1910/20-tal, innerboett i 18 k guld, breguetspiral, emaljtavla med arabiska siffror, verk nr: 5188908, boett nr: 5600402, diameter 50 mm, total vikt ca 91 g

Ej funktionstestad, boett med skador

270064

2014-10-16