Stolar "Corda"

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 1 par, samtida, "Corda", stomme i bok, naturfärgad sadelgjord, sitthöjd ca 45 cm
PROVENIENS: Arnhilds Hus

Bruksslitage, ben med fuktskada

270067

2014-10-13