Soffa i sengustaviansk stil
2014-10-13
270073
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SOFFA, sengustaviansk stil, förgylld och skuren dekor, 146 cm, Proveniens: Ängby Slott
förstärkt slitage