Gustaf Isander etsning

Gustaf Isander etsning
Gustaf Isander etsning
Gustaf Isander etsning
Gustaf Isander etsning

Klubbat för:

1 300 SEK

1 000 SEK

ISANDER, Gustaf (1863-1929): "På vägen till Tranebergsbro," handsignerad Gustaf Isander, 56/100, etsning, 22,5x25 cm

Ngt gulnad

270078

2014-10-17