Klubbat för:
1 300 SEK
1 000 SEK
ISANDER, Gustaf (1863-1929): "På vägen till Tranebergsbro," handsignerad Gustaf Isander, 56/100, etsning, 22,5x25 cm
Ngt gulnad
270078
2014-10-17