Konsolbord

Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KONSOLBORD, gustaviansk stil, med stenskiva 1900-tal, etikettmärkt Nordiska möbleringsaktiebolaget Mobilia, höjd 70, 88x50 cm, Proveniens: Ängby Slott

270089

2014-10-13