Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KONSOLBORD, gustaviansk stil, med stenskiva 1900-tal, etikettmärkt Nordiska möbleringsaktiebolaget Mobilia, höjd 70, 88x50 cm, Proveniens: Ängby Slott
270089
2014-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här