Carl Gustaf Ramberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAMBERG, Carl Gustaf (1865-1916): Kustmotiv, olja på duk, signerad och daterad Gust Ramberg 1916, 55x75 cm

270117

2014-10-17