Trädgårdsbord i gjutjärn

Trädgårdsbord i gjutjärn
Trädgårdsbord i gjutjärn
Trädgårdsbord i gjutjärn
Trädgårdsbord i gjutjärn
Trädgårdsbord i gjutjärn
Trädgårdsbord i gjutjärn
Trädgårdsbord i gjutjärn
Trädgårdsbord i gjutjärn

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSBORD, 1900-tal, underrede i gjutjärn, träribbor, höjd 64, 120x64 cm

Bruksslitage

270124

2014-10-13