Bengt Olson oljemålning

Bengt Olson oljemålning
Bengt Olson oljemålning

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

OLSON, Bengt (född 1930): Komposition, signerad Bengt Olson, olja på duk, ca 98x130 cm

270126

2014-11-13