Carl Gustaf Ramberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAMBERG, Carl Gustaf (1865-1916): Kronborgs slott, Helsingör, olja på duk, signerad och daterad C G Rahmberg 1912, 45x55 cm

Smärre färgbortfall

270129

2014-10-17